Про компанію

О компанииКомпанія ЕФІ-АГРО спеціалізується на постачанні столових курячих яєць на ринки України, Близького Сходу й Африки, а також свіжих овочів і фруктів великим вітчизняним гуртовим компаніям. Крім того, ЕФІ-АГРО має дві власні марки столових фасованих курячих яєць: «Смачна економія» і «ЕКО-КО».

Підприємство активно взаємодіє з українськими фермерськими господарствами та закуповує в них продукцію тільки високої якості, яка відповідає всім необхідним стандартам.

Компанія постійно розвивається і відкрита до взаємовигідної співпраці з новими партнерами та клієнтами.

ЕФІ-АГРО входить до складу групи компаній «Ефективні інвестиції» і працює відповідно до стандартів ведення прозорого бізнесу.

Наша місія – надавати споживачам виключно якісні продукти.

Цінності ЕФІ-АГРО

Відповідальність. Ми дотримуємося суворих стандартів якості зберігання і транспортування продукції й будуємо прозорі відносини з партнерами і клієнтами.

Ентузіазм. Ми максимально залучені в процес, тому постійно вдосконалюємо кожний його етап. Наша команда – це ініціативні співробітники, націлені на кращий результат.

Швидкість. Ми чітко дотримуємося планів і графіків постачання продукції. Для нас час – найважливіший ресурс, адже від нього залежить якість і надійність нашої співпраці з партнерами та клієнтами.