ЕФІ-АГРО розширює сферу діяльності

ЕФІ-АГРО (входить до групи компаній «Ефективні інвестиції») розпочало постачання свіжих українських овочів і фруктів великим вітчизняним гуртовим компаніям.

Підприємство закуповує в українських фермерських господарств високоякісну картоплю, моркву, буряк, капусту, яблука та іншу продукцію. ЕФІ-АГРО постачає її гуртовим компаніям, які готують товар до продажу та реалізують великим торговельним мережам і окремим магазинам.

«Навіть в умовах кризи ми знаходимо можливості для подальшого розвитку, – зазначають у компанії. – Раніше ми займалися тільки постачанням курячих яєць, але тепер розширили сферу діяльності та вийшли на ринок свіжих овочів і фруктів. Ми відкриті для співпраці з новими партнерами і клієнтами.»

 

Новини компанії

Компанія Efi Agro розширює межі своєї діяльності

«Ефі Агро» спеціалізується на постачанні продуктів харчування у великі торгівельні мережі як України, так і закордон. Наразі компанія здійснює поставки курячого яйця до Албанії.

Дізнатись більше

Компанія EFI Agro взяла участь у міжнародній виставці Export Gateway to Africa

Компанія EFI Agro була однією з дев’яти провідних українських експортерів харчової продукції, які першими отримали можливість представляти Україну на цій міжнародній платформі.

Дізнатись більше