Дистрибютор українського яйця до Албанії

«Ефі Агро» спеціалізується на постачанні продуктів харчування у великі торгівельні мережі як України, так і закордон. Наразі компанія здійснює поставки курячого яйця до Албанії.

Серед асортименту продукції представлені курячі яйця в упаковках по 10, 15 та 30 штук. Ми поставляємо по 12 лотків в коробці. До речі, пакування розроблено та виготовлено на «Житомирському картонному комбінаті». Комбінат відомий лідер із виготовлення інноваційного та стійкого пакування.

Завдяки інноваційному підходу до виготовлення пакування для курячих яєць ми зберігаємо найвищу якість продукції. Ми дотримуємося строгих стандартів, тому всі процеси відповідають стандартам зберігання і транспортування ISO 9001: 2008, ISO 22000: 2005.

Компанія «Ефі Агро» активно розвиває регіони присутності та розширює асортимент продукції.

Новини компанії

ЕФІ-АГРО розширює сферу діяльності

ЕФІ-АГРО (входить до групи компаній «Ефективні інвестиції») розпочало постачання свіжих українських овочів і фруктів великим вітчизняним гуртовим компаніям.

Дізнатись більше

Компанія EFI Agro взяла участь у міжнародній виставці Export Gateway to Africa

Компанія EFI Agro була однією з дев’яти провідних українських експортерів харчової продукції, які першими отримали можливість представляти Україну на цій міжнародній платформі.

Дізнатись більше